Kávička s Ekoškolou

Jde o neformální setkání učitelů a koordinátorů Ekoškol, kdy si můžeme v klidu povídat o našich starostech i radostech, sdílet své příběhy, nabíjet energií a inspirovat se do další činnosti. Po novém roce plánujeme v těchto setkáních pokračovat.

Kávička s Ekoškolou

Na kávičku s Ekoškolou

Teď na podzim se nám podařilo uspořádat několik neformálních setkání pro učitele v různých krajích pod názvem „Ekoškolí kavárna -Na kávičku s Ekoškolou“. Jednalo se o setkání, kde si koordinátoři programu Ekoškola mohli u kávičky povídat, sdílet, inspirovat se a to vždy primárně na konkrétní téma dané kavárny a pak o čemkoliv, co zrovna potřebovali probrat.

Tato setkání pomohla učitelům osobně poznat, kdo vede program Ekoškola na blízkých školách, sdílet své radosti i starosti a mnohdy si i oddechnout, že nějaký problém neřeší sami. Dozvěděli jsme se mnoho inspirací na práci s dětmi či spolupracující organizace nebo zajímavé projekty a učitelé ze setkání odcházeli s tím, že by se rádi zase někdy potkali.

Kavárny proběhly v Ostravě, Hulíně a Ústí nad Labem a další se ještě v tomto školním roce chystají.

Jedna Kavárna proběhne ještě před Vánocemi:

Vánoční kavárna s Ekoškolou Kytička

Středa 12. prosince 2018, 16:00 - 18:00,
Mateřská škola Kytička, Dobrovského 1217, Roudnice nad Labem

Srdečně vás zveme na setkání učitelů a koordinátorů Ekoškol, které bude tentokrát zaměřená na to, jak udělat vánoční svátky šetrnější vůči prostředí – téma Šetrný spotřebitel.

Přijďte ve středu 12. prosince 2018 inspirovat sebe i ostatní v rámci cyklu neformálních setkání "Na kávičku s Ekoškolou!"

Odnesete si inspiraci jak jinak zabalit dárek svým blízkým, nápady na trochu jiné vánoční dárky. Zaměříme se na lokální dodavatele. Ochutnáte dobroty námi vytvořené. Popovídáte si s jinými koordinátory o jejich praxi s Ekoškolou, inspirujete se navzájem svými nápady, jak Ekoškolu uchopit.

Přihlašování je otevřené do 10.12. 2018 na mail tulippanek@seznam.cz

Vloženo Od