Kávička s Ekoškolou

Jde o neformální setkání učitelů a koordinátorů Ekoškol, kdy si můžeme v klidu povídat o našich starostech i radostech, sdílet své příběhy, nabíjet energií a inspirovat se do další činnosti. Po novém roce plánujeme v těchto setkáních pokračovat.

Kávička s Ekoškolou

Na kávičku s Ekoškolou

Teď na podzim se nám podařilo uspořádat několik neformálních setkání pro učitele v různých krajích pod názvem „Ekoškolí kavárna -Na kávičku s Ekoškolou“. Jednalo se o setkání, kde si koordinátoři programu Ekoškola mohli u kávičky povídat, sdílet, inspirovat se a to vždy primárně na konkrétní téma dané kavárny a pak o čemkoliv, co zrovna potřebovali probrat.

Tato setkání pomohla učitelům osobně poznat, kdo vede program Ekoškola na blízkých školách, sdílet své radosti i starosti a mnohdy si i oddechnout, že nějaký problém neřeší sami. Dozvěděli jsme se mnoho inspirací na práci s dětmi či spolupracující organizace nebo zajímavé projekty a učitelé ze setkání odcházeli s tím, že by se rádi zase někdy potkali.

Kavárny proběhly v Ostravě, Hulíně a Ústí nad Labem a další se ještě v tomto školním roce chystají.

 

Jedna Kavárna proběhne ještě před Vánocemi:

Vánoční kavárna s Ekoškolou Kytička

Středa 12. prosince 2018, 16:00 - 18:00,
Mateřská škola Kytička, Dobrovského 1217, Roudnice nad Labem

Srdečně vás zveme na setkání učitelů a koordinátorů Ekoškol, které bude tentokrát zaměřená na to, jak udělat vánoční svátky šetrnější vůči prostředí – téma Šetrný spotřebitel.

Přijďte ve středu 12. prosince 2018 inspirovat sebe i ostatní v rámci cyklu neformálních setkání "Na kávičku s Ekoškolou!"

Odnesete si inspiraci jak jinak zabalit dárek svým blízkým, nápady na trochu jiné vánoční dárky. Zaměříme se na lokální dodavatele. Ochutnáte dobroty námi vytvořené. Popovídáte si s jinými koordinátory o jejich praxi s Ekoškolou, inspirujete se navzájem svými nápady, jak Ekoškolu uchopit.

 

Přihlašování je otevřené do 10.12. 2018 na mail tulippanek@seznam.cz

Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se