Jak na Plán a Analýzu v Ekoškole

Zajímá vás jaký recept mají na Analýzu a Plán činností koordinátorky Ekoškoly ze sousedních škol? Přijďte na kávičku na VOŠ a SŽŠ Palachova v Ústí nad Labem.

Jak na Plán a Analýzu v Ekoškole

Jak na Analýzu a Plán činností

Kdy: Pondělí 26. listopadu 2018, 14:00 - 17:00
Kde: VOŠ a SŽŠ, Palachova 35, Ústí nad Labem

Srdečně vás zveme na setkání učitelů a koordinátorů Ekoškol, která bude tentokrát zaměřená na sdílení zkušeností, jak pracovat s Analýzou a jak si následně vytvořit Plán činností.

Přijďte v pondělí 22. října 2018 inspirovat sebe i ostatní v rámci cyklu neformálních setkání "Na kávičku s Ekoškolou!"

Odnesete si domů inspiraci na to, jak mohou Plány činností vypadat a jak je možné uchopit zpracování Analýzy.

Přihlašování je otevřené do 22. listopadu – ZDE.

Příloha ke stažení
Vloženo Od