Inspirace pro vás - Ekotým online

Podívejte se, jak Ekoškola v Čeladné uspořádala virtuální Ekoschůzku!

Inspirace pro vás - Ekotým online

Dospělí členové Ekotýmu v Čeladné uspořádali v době, kdy je školka zavřená virtuální schůzku pro děti a rodiče. Mateřská škola Čeladenská Beruška je v současné době nositelem Zelené vlajky a velkým srdcařem programu Ekoškola. Inspirujme se od ní!

Zkuste uspořádat schůzky Ekotýmu online nebo pošlete svému týmu zprávu. Ekotým není obyčejná třída. Jsou to dobrovolníci, parta dětí i dospělých, kteří se rozhodli vytvářet lepší svět skrze svoji školu. Omezení pohybu by vás v tom nemělo omezit, stejně jako Ekotým v Čeladné.

Sdílejte s námi i vy, jak funguje váš Ekotým v době omezení? Napište nám na ekoskola@terezanet.cz.

Zobrazit web