HLASUJTE PRO EKOŠKOLU

Ekoškola soutěží v Ceny SDGs v kategorii Změna klimatu

HLASUJTE PRO EKOŠKOLU

EKOŠKOLA je ve finále soutěže Cen SDGs

Děkujeme za váš hlas, který nám pomůže získat ocenění v rámci Cen SDGs, které pořádá Asociace společenské odpovědnosti.

Hlasování probíhá od 24. srpna do 10. září 2020.
Hlasujte nyní a nenechávejte to až na zítra.

Váš hlas se také zapojí do soutěže o 13 zajímavých a udržitelných cen jako díky za hlasování.
Všech 5 finálových projektů najdete zde https://www.globalnicile.cz/hlasovani/

O Ceny SDGs

Ceny SDGs vyhlašuje Asociace společenské odpovědnosti ve spolupráci s Českou rozvojovou agenturou, Ministerstvem zahraničních věcí a Ministerstvem životního prostředí. Byznys partnery letošního ročníku jsou společnosti Google a Unilever. Předání Cen SDGs se koná za finanční podpory Rady kvality České republiky.

Nová kategorie Změna klimatu je vyhlášena ve spolupráci se Světovým fondem na ochranu přírody (WWF) a nabízí na výběr pět inovativních projektů. Jelikož je každý z nich nejen klimatu velice přínosný, ale také extrémně zajímavý, nebudou mít hlasující rozhodně jednoduché rozhodování. „Jsem nesmírně nadšená, že se nám sešly takhle skvělé projekty. Všechny jsou už samy o sobě velice zajímavé, a navíc ještě značnou mírou pomáhají v boji se změnou klimatua přispívají ke zmírnění jejích dopadů. Myslím, že do poslední minuty hlasování to bude velice vyrovnané a napínavé,“ říká Lucie Mádlová, zakladatelka a výkonná ředitelka Asociace společenské odpovědnosti, která ocenění pořádá.

Děkujeme, vaše Ekoškola

Vloženo Od