HLASUJTE PRO EKOŠKOLU

Ekoškola soutěží v Ceny SDGs v kategorii Změna klimatu

HLASUJTE PRO EKOŠKOLU

EKOŠKOLA je ve finále soutěže Cen SDGs

Děkujeme za váš hlas, který nám pomůže získat ocenění v rámci Cen SDGs, které pořádá Asociace společenské odpovědnosti.

Hlasování probíhá od 24. srpna do 10. září 2020.
Hlasujte nyní a nenechávejte to až na zítra.

Váš hlas se také zapojí do soutěže o 13 zajímavých a udržitelných cen jako díky za hlasování.
Všech 5 finálových projektů najdete zde https://www.globalnicile.cz/hlasovani/

 

O Ceny SDGs

Ceny SDGs vyhlašuje Asociace společenské odpovědnosti ve spolupráci s Českou rozvojovou agenturou, Ministerstvem zahraničních věcí a Ministerstvem životního prostředí. Byznys partnery letošního ročníku jsou společnosti Google a Unilever. Předání Cen SDGs se koná za finanční podpory Rady kvality České republiky.

Nová kategorie Změna klimatu je vyhlášena ve spolupráci se Světovým fondem na ochranu přírody (WWF) a nabízí na výběr pět inovativních projektů. Jelikož je každý z nich nejen klimatu velice přínosný, ale také extrémně zajímavý, nebudou mít hlasující rozhodně jednoduché rozhodování. „Jsem nesmírně nadšená, že se nám sešly takhle skvělé projekty. Všechny jsou už samy o sobě velice zajímavé, a navíc ještě značnou mírou pomáhají v boji se změnou klimatua přispívají ke zmírnění jejích dopadů. Myslím, že do poslední minuty hlasování to bude velice vyrovnané a napínavé,“ říká Lucie Mádlová, zakladatelka a výkonná ředitelka Asociace společenské odpovědnosti, která ocenění pořádá.

 

Děkujeme, vaše Ekoškola

Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se