Fungování v časech koronaviru - Jsme tu stále pro vás!

Do odvolání jsou pozastaveny všechny terénní aktivity programu Ekoškola! Nicméně Ekoškola stále funguje!

Fungování v časech koronaviru - Jsme tu stále pro vás!

Milí školní koordinátoři programu Ekoškola,

v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací pozastavujeme do odvolání všechny terénní aktivity programu Ekoškola (audity, semináře...). Rozhodně to však neznamená, že se nebude nic dít! Ekoškola bude více vidět ve virtuálním světe - na FB i webu. Potřebujete něco? Klidně nás kontakujte, emailem i telefonem zůstáváme dostupní.

Jakmile se situace změní, budeme vás informovat o dalším postupu. Co se auditů týče, s každou školou se následně spojí náš konzultant a společně najdete termín, kdy bude moct auditorská návštěva proběhnout. Termín auditu by měl být nejpozději do 22. května.

Termíny Slavnostního předávání titulů Ekoškola se prozatím nemění (16. 6. a 18. 6.).

Kancelář programu Ekoškola funguje virtuálně

Můžete nám volat, psát a je možné si domlouvat i budoucí konzultace na školách.

Zároveň můžete využívat ekoškolí aktivity a hry pro děti (třeba pro žáky doma nebo i pro své vlastní ratolesti), které jsou v online databázy Aktivity Ekoškoly

Přejeme vám pevné nervy i zdraví.

Kancelář programu Ekoškola

Vloženo Od