Expedice Ulice – TV Nova startuje nový online pořad s herci ze seriálu Ulice

TV Nova přišla s novým online pořadem, který zábavnou formou ukazuje, jak se chováme a jak bychom se měli chovat ke svému okolí.

Expedice Ulice – TV Nova startuje nový online pořad s herci ze seriálu Ulice

„Chceme divákovi vtipnou a poutavou formou představit hlavní témata udržitelného rozvoje a ukázat, že jednání každého z nás může ovlivnit prostředí, ve kterém žijeme. Zároveň jsme si dali za úkol u toho diváky pobavit a předvést, že chovat se k naší planetě hezky není ani zdaleka tak komplikované, jak se může zdát,“ říká Hana de Goeij, vedoucí oddělení CSR TV Nova.

Na představení tématu SLOW FASHION se můžete podívat ZDE

Slow fashion neboli pomalá móda je reakcí na nadbytečný konzum fast fashion řetězců. Slow fashion se dá definovat jako udržitelný přístup k budoucnosti textilního a oděvního průmyslu nebo jako životní styl.

Tvůrci námětu a scénářů jsou společně s TV Nova Veronika Čermák Macková a Petr Vacek, kteří jsou i účinkujícími v mnoha rolích. Diváci znají Petra a Veroniku z oblíbeného seriálu Ulice, kde jejich postavy Magda a Tomáš mimo jiné řeší se svými studenty na gymnáziu i otázky udržitelného rozvoje. Prostředí známého seriálu se objeví i v novém pořadu.

Já i Verča máme rádi přírodu a není nám lhostejné, co se kolem nás děje, a proto když přišla TV Nova s návrhem spolupráce, dlouho jsme neváhali. Byli jsme součástí celého výrobního procesu a společná práce na scénářích pro nás byla i zajímavá zkušenost,“ prozradil herec Petr Vacek. „Doufáme, že diváky trochu inspirujeme k tomu, jak změnit věci kolem sebe k lepšímu, možná i jak trochu ušetřit, ale hlavně, že všechny pobavíme,“ dodala Veronika Čermák Macková.

Nové díly pořadu Expedice Ulice mohou diváci očekávat vždy v úterý. Jednotlivé díly jsou k dispozici na sociálních sítích TV Nova a také na webu Nova PLUS.

Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly