EVVO ve výuce

přijďte na kávičku 8.11.2018 od 15:00 do ZŠ Hulín.

EVVO ve výuce

Kdy: 8. listopadu 2018, 15:00 - 18:00
Kde: ZŠ Hulín, Nábřežní 938, Hulín

Srdečně vás zveme na setkání učitelů a koordinátorů Ekoškol, které bude tentokrát zaměřená na sdílení zkušeností s jedním ze 7 kroků - EV ve výuce. Přijďte inspirovat sebe i ostatní v rámci cyklu neformálních setkání "Na kávičku s Ekoškolou!"

Odnesete si domů inspiraci na to, jak je možné environmentální výchovu zapojit do více ročníků a více předmětů. Svou zkušenost s vámi bude nejprve sdílet koordinátorka programu Ekoškola na ZŠ Hulín Dana Hozová a poté se můžeme inspirovat navzájem nebo sdílet zkušenosti z realizace i jiných kroků nebo akcí spojených s programem Ekoškola.

Kavárny se zúčastní i Marie Servítová z kanceláře programu Ekoškola a máte tedy možnost osobně sdílet informace o auditech.

Přihlašování je otevřené do 6. listopadu 2018 a je možné zde.

Příloha ke stažení
Vloženo Od