Ekoškolí online konference

Na téma Změňme klima! Konference je určena hlavně pro žáky základních a středních škol.

Ekoškolí online konference

V lednu 2021 proběhne Ekoškolí online konference – jmenuje se Změňme klima. Pět odborníků bude mluvit o tom, jak lidé vnímají téma klimatické změny a jak je dobré s nimi témat klimatu komunikovat. Budeme společně hledat cesty jak změnit společenské klima tak, aby se věci začaly hýbat. Konference je určena hlavně pro žáky základních a středních škol od 13 let a jejich učitele. Předem vypustíme do světa videa s jednotlivými příspěvky, budeme od Vás sbírat otázky, a 13. 1. 2021 vám všech pět řečníků otázky zodpoví během online panelu.

Podrobnější informace a přihlašovací formulář najdete od 7.12 zde:https://ekoskola.cz/cz/konference nebo i na FB Ekoškoly.

Vloženo Od