Ekoškolí kavárna s filmovým večerem

Na kávičku s Ekoškolou je neformální setkání učitelů a koordinátorů Ekoškol, kdy si můžeme v klidu povídat o našich starostech i radostech, sdílet své příběhy, nabíjet energií a inspirovat se do další činnosti.

Ekoškolí kavárna s filmovým večerem

Milí učitelé – koordinátoři programu Ekoškola z Prahy a blízkosti Prahy!

Srdečně Vás zveme na další EKOŠKOLÍ KAVÁRNU s filmovým večerem, která bude otevřena ve ČTVRTEK 9. ÚNORA 2017 od 17:00 do 19:00 v sídle TEREZY (v příloze také zasíláme termíny dalších kaváren).

Tentokrát bude kavárna unikátní a to hned ze dvou důvodů.

1. Na kavárně budou přítomni i někteří konzultanti/auditoři programu Ekoškola. Využijte příležitost si s nimi popovídat o auditech, kritériích i vaší činnosti v programu.
  2. Od 18:30 se bude promítat film Ukradená zem, který se dotýká nového tématu Jídlo.

Přijít i odejít můžete kdykoliv, jak Vám Váš čas dovolí. Kavárna bude otevřena po celou dobu.

Kávu i čaj zajišťujeme, drobné občerstvení také bude a pokud vás napadne vzít něco dalšího na zub, tak to určitě udělejte.

Pokud vás to opravdu zaujalo a myslíte si, že je to dobrý nápad nebo, že se dokonce na chvíli stavíte, tak nám dejte vědět (aby se nestalo, že nám nebudou stačit židle). Přijít však můžete i bez ohlášení!

Adresa Ekoškolí kavárny je na luxusním místě přímo v centru Prahy:

TEREZA, vzdělávací centrum, z. ú.

Haštalská 17, 110 00 Praha 1

Těší se na vás