Ekoškolí kavárna - 20.5. online

Jste koordinátorem Ekoškoly a chtěli byste se svými kolegy z jiných škol sdílet, co s Ekoškolou podnikáte, co daří a třeba i to, co naopak ne? Nebo hledáte inspiraci? Pojďte dát hlavy dohromady a potkat se tuto středu na online kavárně!

Ekoškolí kavárna - 20.5. online

20.5.2020 pořádáme online kavárnu - prostor pro sdílení Vašich novinek, nápadů, ale i obav a potíží, které se týkají Ekoškoly a práce s dětmi (nejen) v této době.

Počet účastníků bude omezen, takže Vás prosím, pokud se chcete zúčastnit, zaregistrujte se v krátkém přihlašovacím formuláři ZDE a pak vyčkejte na potvrzení, které Vám pošleme mailem.

Téma schválně sami nezužujeme, ale zajímá nás, pokud už předem víte, o čem byste se chtěli bavit. V takovém případě to, prosím, připište v přihlašovacím formuláři.

KDY: st 20.5.2020 od 14:45 do 16:00 (1h 15 min)

KDE: na platformě Zoom (pošleme Vám včas odkaz, přes který se snadno připojíte)

JAK: vyplňte pár informací v přihlašovacím formuláři ZDE a vyčkejte na potvrzovací mail

Těšíme se na Vás!