Ekoškola rozjíždí téma Jídlo a svět!

Co se dá v tomto tématu ve škole dokázat?

Ekoškola rozjíždí téma Jídlo a svět!

Nechte se inspirovat na konferenci školami, které na tématu pracovaly v rámci projektu Menu pro změnu

Konference proběhne v sobotu 7. října 2017 v Impact Hubu, Drtinova 557/10, Praha 5 v čase od 10 do 15:00, od 9:00 bude otevřená registrace.

Na konferenci se dozvíte, co se podařilo na školách dokázat v rámci tématu Jídlo a svět aneb zodpovědná spotřeba potravin. Součástí jsou i workshopy s odborníky na jednotlivá témata zodpovědné spotřeby potravin.

Budeme rádi, když se konference zúčastníte. Máme ještě volná místa. Pokud máte zájem, můžete vzít i dva další členy Ekotýmu. Registrujte se prosím do středy 27. září zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQys5F-_0oRGi519cZVGL8sLqV01S6ZA5Rxj1CjKvm5L02sg/viewform?usp=sf_link

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na emaile ekojidlo@terezanet.cz

Za tým Menu pro změnu Jitka Krbcová

Vloženo Od