Ekoškola pomáhá zlepšit svět kolem sebe, pomozte nám zlepšit Ekoškolu!

Pomozte nám zlepšit Ekoškolu. Právě probíhá výzkum ve kterém potřebujeme vaši pomoc. Konkrétně se jedná o vyplnění dotazníku s vaším Ekotýmem. Čtěte dál a dozvíte se více podrobností.

Ekoškola pomáhá zlepšit svět kolem sebe, pomozte nám zlepšit Ekoškolu!

Ekoškola pomáhá zlepšit svět kolem sebe, pomozte nám zlepšit Ekoškolu!

Po nějaké době vás opět požádáme, abyste se zapojili do výzkumu Ekoškoly, tentokrát vyplněním dotazníku v Ekotýmu. Možná neváháte a na výzkum si vyhradíte čas, možná si ale nejste jistí, zda obětovat drahocenný čas Ekotýmu a vlastně nevíte, proč byste to měli udělat… (kromě toho, že rádi vyhovíte každé prosbě).

K čemu je vám tedy dobré, když v Ekoškole jednou za dva až tři roky děláme výzkum?

Protože nám to pomáhá zlepšit program Ekoškola tak, aby lépe fungoval i u vás na škole. Na základě minulých výzkumů jsme např. změnili kritéria pro udělování titulu, aby více zohledňovala pohled žáků, připravili jsme nový systém seminářů a workshopů, anebo výrazně navýšili množství osobní podpory prostřednictvím vyškolených konzultantů.

Nyní se chystáme zjistit, jak osobní postoje a dovednosti žáků v Ekotýmu ovlivňuje to, jaké strategie jako učitelé používáte a jakým způsobem se žáci podílejí na rozhodování v týmu. Pomůžete nám?

Jak na to?

Zhruba za týden vám přijde e-mail s prosbou o zapojení do výzkumu – vyplnění dotazníků se žáky z Ekotýmu. Věnujte nám prosím 45 minut času.

Děkujeme!

Petra Šimonová, Katedra environmentálních studií, FSS Masarykovy Univerzity Brno (dříve metodik Ekoškoly) a Jan Smrčka (vedoucí Ekoškoly).

Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!