Dostali jsme balon a Daniela nekouše

Ekoškola získala první místo v Cenách SDGs v kategorii vzdělávání. Slavnostní předávání bylo opravdu slavnostní. Nejvíc nás mrzí, že jsme tam s sebou nemohli mít vás - učitele, žáky a konzultanty, kteří děláte všechnu tu opravdu důležitou práci.

Dostali jsme balon a Daniela nekouše

Program Ekoškola získal první místo v Cenách SDGs v kategorii vzdělání. Po počáteční nechuti jít si někam stoupnout na pódium, když nás nenechají pozvat na tu oslavu i všechny naše školy, jsme na předávání nominovali ředitele celé TEREZY, Petra Daniše. Spolu s ním se večera zúčastnil i Jan Smrčka, vedoucí programu Ekoškola. Ten měl naopak původně cukání na pódium sám jít a všechny naše školy aspoň pozdravit – jednu po druhé samozřejmě. Když ale slyšel prvních několik oceněných a jejich rozhovory s Danielou Drtinovou, pocítil zajímavou kombinaci klidné úlevy a euforické radosti. Petrovi nakonec jeho chvíli před kamerami přál.

A jak to dopadlo? Perfektně padnoucí kvádra všech i Petrův rozhovor s Danielou Drtinovou můžete okouknout NA ZÁZNAMU PŘÍMÉHO PŘENOSU. Ekoškolu najdete v 51 minutě, ale doporučujeme vám i ostatní oceněné projekty, všechny pomáhají zlepšit naši společnost a je pro nás čest být v jejich společnosti. Krásný balon (Václav Mlynář a BOMMA) máme zatím v kanceláři a přemýšlíme, jak ho co nejdůstojněji využít. A jak ho nerozbít. Nápady k obojímu pište na ekoskola@terezanet.cz nebo na náš facebook.

Foto: Petr Hricko pro Asociaci společenské odpovědnosti

Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se