Dostali jsme balon a Daniela nekouše

Ekoškola získala první místo v Cenách SDGs v kategorii vzdělávání. Slavnostní předávání bylo opravdu slavnostní. Nejvíc nás mrzí, že jsme tam s sebou nemohli mít vás - učitele, žáky a konzultanty, kteří děláte všechnu tu opravdu důležitou práci.

Dostali jsme balon a Daniela nekouše

Program Ekoškola získal první místo v Cenách SDGs v kategorii vzdělání. Po počáteční nechuti jít si někam stoupnout na pódium, když nás nenechají pozvat na tu oslavu i všechny naše školy, jsme na předávání nominovali ředitele celé TEREZY, Petra Daniše. Spolu s ním se večera zúčastnil i Jan Smrčka, vedoucí programu Ekoškola. Ten měl naopak původně cukání na pódium sám jít a všechny naše školy aspoň pozdravit – jednu po druhé samozřejmě. Když ale slyšel prvních několik oceněných a jejich rozhovory s Danielou Drtinovou, pocítil zajímavou kombinaci klidné úlevy a euforické radosti. Petrovi nakonec jeho chvíli před kamerami přál.

A jak to dopadlo? Perfektně padnoucí kvádra všech i Petrův rozhovor s Danielou Drtinovou můžete okouknout NA ZÁZNAMU PŘÍMÉHO PŘENOSU. Ekoškolu najdete v 51 minutě, ale doporučujeme vám i ostatní oceněné projekty, všechny pomáhají zlepšit naši společnost a je pro nás čest být v jejich společnosti. Krásný balon (Václav Mlynář a BOMMA) máme zatím v kanceláři a přemýšlíme, jak ho co nejdůstojněji využít. A jak ho nerozbít. Nápady k obojímu pište na ekoskola@terezanet.cz nebo na náš facebook.

Foto: Petr Hricko pro Asociaci společenské odpovědnosti

Vloženo Od