Do nového školního roku vstupte pravou!

Vítáme vás v novém školním roce.

Do nového školního roku vstupte pravou!

Vítáme všechny ekoškoláky a učitele v novém školním roce!

Prázdniny jsou sice pryč, ale léto nekončí! Ještě je mnoho příležitostí trávit čas v přírodě, či přemýšlet o možných vylepšeních, která vaši školu a okolí mohou posunout dál. Jistě jste nabití čerstvou energií a nasbírali jste nemálo tipů a nápadů, které se vám budou v Ekoškole hodit.

Ještě než začnete s plánováním, analýzami a dalšími kroky, podívejte se na našich webových stránkách, jaké novinky a aktualizace – věříme, že příjemné – náš tým v létě přichystal. Připravili jsme pro vás uživatelsky vstřícné online prostředí, komunikace by měla být co nejsnazší a nejpřehlednější, zkrátka chceme, abyste mohli odsunout byrokracii, odhodit zbytečné papíry a věnovat se dětem, ekologii a veselejším stránkám spolupráce.  Od tohoto září je snazší přihlásit se na konzultací (nově se můžete přihlásit ZDE), další novinkou je upravený systém auditů (podrobnosti ZDE). I nadále budeme na webu uveřejňovat ty nejzdařilejší příklady dobré praxe, těšíme se na ně. Posílat je spolu s fotografiemi můžete velmi jednoduše, prostřednictvím jednoho jediného formuláře ZDE.

Jako překvapení a uvítání na začátku školního roku máme připravené obrázkové otázky k analýze. Jedná se o testovací verzi pro MŠ, ale mohou je velmi dobře využít i ekotýmy na prvním stupni ZŠ. Hrajte si, testujte, vzdělávejte se, materiály budeme publikovat co nejdříve.

Těšíme se na spolupráci, chceme program Ekoškola zas posunout o několik délek kupředu a vy jste naši nejdůležitější spojenci a inspirace. Pište nám, posílejte nám tipy, postřehy, nápady na zlepšení, zjednodušení, prostě vše, o čem si myslíte, že bychom měli vědět.  Nejste-li si něčím jistí, chcete se zeptat, poradit, upřesnit nějakou informaci, určitě nám volejte či pište. Jsme tu pro vás!

Do dalšího roku tedy pravou nohou!

Váš tým Ekoškoly

Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!