Do nového školního roku vstupte pravou!

Vítáme vás v novém školním roce.

Do nového školního roku vstupte pravou!

Vítáme všechny ekoškoláky a učitele v novém školním roce!

Prázdniny jsou sice pryč, ale léto nekončí! Ještě je mnoho příležitostí trávit čas v přírodě, či přemýšlet o možných vylepšeních, která vaši školu a okolí mohou posunout dál. Jistě jste nabití čerstvou energií a nasbírali jste nemálo tipů a nápadů, které se vám budou v Ekoškole hodit.

Ještě než začnete s plánováním, analýzami a dalšími kroky, podívejte se na našich webových stránkách, jaké novinky a aktualizace – věříme, že příjemné – náš tým v létě přichystal. Připravili jsme pro vás uživatelsky vstřícné online prostředí, komunikace by měla být co nejsnazší a nejpřehlednější, zkrátka chceme, abyste mohli odsunout byrokracii, odhodit zbytečné papíry a věnovat se dětem, ekologii a veselejším stránkám spolupráce.  Od tohoto září je snazší přihlásit se na konzultací (nově se můžete přihlásit ZDE), další novinkou je upravený systém auditů (podrobnosti ZDE). I nadále budeme na webu uveřejňovat ty nejzdařilejší příklady dobré praxe, těšíme se na ně. Posílat je spolu s fotografiemi můžete velmi jednoduše, prostřednictvím jednoho jediného formuláře ZDE.

Jako překvapení a uvítání na začátku školního roku máme připravené obrázkové otázky k analýze. Jedná se o testovací verzi pro MŠ, ale mohou je velmi dobře využít i ekotýmy na prvním stupni ZŠ. Hrajte si, testujte, vzdělávejte se, materiály budeme publikovat co nejdříve.

Těšíme se na spolupráci, chceme program Ekoškola zas posunout o několik délek kupředu a vy jste naši nejdůležitější spojenci a inspirace. Pište nám, posílejte nám tipy, postřehy, nápady na zlepšení, zjednodušení, prostě vše, o čem si myslíte, že bychom měli vědět.  Nejste-li si něčím jistí, chcete se zeptat, poradit, upřesnit nějakou informaci, určitě nám volejte či pište. Jsme tu pro vás!

Do dalšího roku tedy pravou nohou!

Váš tým Ekoškoly

Vloženo Od