Den jara na ZŠ Habrmanova

Žáci II. stupně na ZŠ Habrmanova zvou děti i širokou veřejnost na tradiční Den jara, který se bude konat v sobotu 18. 3. od 9.00 – 12 hod v areálu ZŠ Habrmanova

Den jara na ZŠ Habrmanova

Jménem Ekotýmu ze  ZŠ Hradec Králové, Habrmanova 130, HK2 vás zveme na 9.ročník jejich školní akce "Den jara".

Žáci II. stupně na ZŠ Habrmanova zvou děti i širokou veřejnost na tradiční Den jara, který se bude konat v sobotu 18. 3. od 9.00 – 12 hod v areálu ZŠ Habrmanova. Na co se můžete těšit? Pro vaše děti jsou připraveny hry a soutěže na téma třídění a recyklace odpadu, občerstvení a malý dárek. Den jara je součástí projektu „Ekoškola.“ Vstupné je 20Kč. Pokud přinesete vybité baterie, malé nefunkční spotřebiče nebo 15 plastových víček, máte vstupné zdarma. Těšíme se na vás.

Zobrazit web
Vloženo Od