Člověk má roušku, ale co Země?

Soukromá ZŠ a MŠ Adélka, Ekoškola, Mašovice u Horšovského Týna, vyhlašuje ke Dni Země 22. dubna 22. ročník soutěže Den Země ze mě!

Člověk má roušku, ale co Země?

Soukromá ZŠ a MŠ Adélka, ekoškola, Mašovice u Horšovského Týna,
vyhlašuje ke Dni Země 22. dubna 22. ročník soutěže Den Země ze mě

Letos na téma:
Člověk má roušku, ale co Země?(aneb krajina za rouškou)
Za vyjádření svého vztahu k Zemi a k přírodě se mohou získat pěkné knižní ceny s tematikou přírody.

Kategorie:
do 6 let (MŠ, mohou pomáhat rodiče)
7 - 10 let (1. stupeň ZŠ)
11 - 15 let (2. stupeň ZŠ)
15 a více

Uvítáme práce výtvarné – plošné i prostorové, fotografické, filmové, literární, tvořené různými technikami, jednotlivci i skupinami.
Práce posílejte elektronicky (fotka, sken, …) na email: dzzm@email.cz nejpozději do 22. května 2020.

Veškeré práce budou vystaveny během června v online galerii školy Adélky, kde bude možné také hlasovat formou „lajků“.
Hlasování bude možné od 1. do 12. června. Výherci budou následně kontaktováni emailem.
Galerie Adélka: https://photos.app.goo.gl/wa38DoBouK1VdFFs5
www.skolaadelka.cz