Chystáme Slavnostní certifikaci Ekoškol

Tři desítky škol letos obhájily nebo poprvé získaly Zelenou vlajku Ekoškoly a prošly Zelenou cestou. Oceníme je na slavnostním předávání na Staroměstské radnici v Praze.

Chystáme Slavnostní certifikaci Ekoškol

Slavnostní certifikace Ekoškol proběhne v Praze na Staroměstské radnici v historickém Brožíkově sále dne 16. června 2022.

Školy, které prošly Zelenou cestu a úspěšně absolvovaly audit, se sjedou z celé republiky, aby si převzaly vlajku, ceduli a certifikát.

Abychom umožnili účast co nejvíce žákům a žákyním z každé školy, rozdělili jsme předávání dokonce na dvě várky. Navíc ve spolupráci se Staroměstskou radnicí a Národním muzeem nabízíme dětem a pedagogům zdarma interaktivní doprovodný program.

Podívejte se na program a časový rozvrh pro obě skupiny.

Prohlídka Staroměstské radnice  začne cca 15 min. po zakončení Slavnostní certifikace a bude trvat cca 45 min.

Kdo se rozhodl pro obě aktivity zde najde mapku k přesunu ze Staroměstské radnice k  Národnímu muzeu zde. Přesun trvá cca 25 minut.

Pro návštěvu výstavy ZeMě v Národním muzeu si vyhraďte minimálně 2 hodiny času, budete mít přístup i do dalších expozic v muzeu.

Mnoho týmů si v Praze přidá i procházku historickým centrem, rozhlédne se z jedné ze sta věží, posvačí na trávě v jedné z palácových nebo klášterních zahrad a stráví tak příjemný den oslavami své intenzivní práce.

Pokud s sebou berete širší tým, který nemůže být na slavnostním vyhlášení připravili jsme pro vás tipy pro návštěvníky Prahy, kterými může vyplnit svůj volný čas. 

Malé vydechnutí s pozvolna se blížícími prázdninami...

Pokud jste škola, která má za sebou audit, a potřebujete více informací, zkontrolujte, prosím, složku nevyžádané pošty ve své mailové schránce: měli byste mít v poště mail s pozvánkou, přihlašováním a všemi podrobnostmi - nebo nám napište na simona.neprasova@terezanet.cz.

Pokud vám e-maily od nás padají do Spamu označte si naši adresu jako důvěryhodnou (najdete v nabídce po kliknutí na náš e-mail pravým tlačítkem).

Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!