Aktualizovaná kritéria Ekoškoly

Aktualizovali jsme jejich znění!

Aktualizovaná kritéria Ekoškoly

Probrali jsme v kanceláři důkladně kritéria a aktualizovali jsme jejich znění. Naším cílem bylo, aby byla logičtější, jednoznačnější, aby u každého kritéria bylo zřejmé, k jakému ideálu jako Ekoškola směřujeme. Je to ovšem komplexní dokument, který detailně rozebírá všech sedm kroků.
Prohlížejte pomalu a v klidu, pozvěte si na to (online) konzultanta, přijďte na webinář. Jsme přesvědčeni, že Kritéria jsou dobrým nástrojem sebereflexe a kdykoliv v průběhu Vaší cesty Ekoškolou Vám pomohou utvrdit se ve Vašem směřování, nebo Vás nasměrují lépe. Vyplatí se s nimi pracovat nejen těsně před auditem, ale v průběhu Vaší práce, jakmile máte v Ekoškole kousek cesty za sebou.
Tak jako doposud máme dvě verze, pro ZŠ/SŠ a zvlášť pro MŠ. Obě najdete na našem webu zde: https://ekoskola.cz/cz/jak-na-certifikaci.

Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se