Akční dny na školách - realizace výzvy IKEA!

Zajeďte se podívat na školu a inspirujte se jejich nápady, jak zlepšovat životní prostředí ve svém okolí.

Akční dny na školách  - realizace výzvy IKEA!

Výzva, do které se mohli zapojit Ekoškoly v ČR s projekty na zlepšení svého prostředí v okolí školy. Školy s největším počtem hlasů získály od IKEA finanční podporu na realizaci projektů.

Podívejte se jaké projekty realizují a příjměte pozvání na jejich Akční dny!

12.4. 2017

ZŠ Turnov, Zborovská si připravili akční den projektu "Bylinky ve škole" jako Valíkův biojarmark, který uspořádájípro rodiče a žáky na školní zahradě. Součástí zábavného odpoledne bude bylinkový stánek s ochutnávkou čajů a bylinkovou miniporadnou.

20. 4. 2017

ZŠ Litoměřice, Na Valech 53 pořádá zábavné soutěžní dopoledne pro žáky 1. st. s názvem "BYLINKOVÁ STEZKA".

ZŠ a MŠ Maleč bude mít akční den projektu " Recyklacec biodpadu" v rámci Dne Země. Plánují Den otevřené zahrady pro rodiče a veřejnost.

21. 4. 2017

Na ZŠ a MŠ Domamil se uskuteční akční den projektu "Blíže k přírode" spojený s oslavou Dne Země.

ZŠ a MŠ Mendíků, Praha 4 proběhne Akční den k projektu "Staráme se o keře".

ZŠ Biskupském gymnáziu a ZŠ Bohosudov, Krupka pro vás připravili Pohádkové pásmo, kde představí projekt "Sněhurka a sedm kontejnerů"

25.4. 2017

ZŠ Šenov proběhne akční den k projektu "Hmyzí hotel".

ZŠ a MŠ J. A. Komenského, Praha 6 připravují Zahradní slavnost pro děti i rodiče, kde bude představen projekt "Lavičky ožívají".

Více o projektech se dozvíte v sekci Inspirace, Výzva s IKEA.

IKEA Česká republika je dlouhodobým generálním partnerem programu Ekoškola. Společně podporujeme změny ve školách, pořádáme dílny pro veřejnost a přispíváme na konferencích o udržitelném rozvoji.

Vloženo Od
Tags: Výzva IKEA