Adventní nadílka webinářů

Pojďte s námi načerpat energii, inspiraci a nápady do další práce v Ekoškole.

Adventní nadílka webinářů

Pojďte s námi načerpat energii, inspiraci a nápady do další práce v Ekoškole.

Připravili jsme pro vás několik termínů webináře EcoCafé a 2 termíny odborných webinářů. V rámci EcoCafé budeme sdílet dobrou praxi na téma Ekoškola v on-line době a inspirovat od zkušených učitelů Ekoškol (např. od Andrei Tlaáskalové ze ZŠ Zbiroh a od Zuzany Holubové ze ZŠ Ostrava, nádražní..

Odborný webinář Hurá chyba, jsme připravili ve spolupráci s Centrem současného umění Dox. Webinář hledá odpovědi na otázky, které jsou zásadní pro učení se i jakoukoli práci.

Kompletní nabídku všech termínů s podrobný informacemi a přihláškami najedete ZDE.

Vloženo Od