3. místo v České ceně za PR 2018

Ocenění projektu Žížaláci ve vermikompostéru v kategorii Společenská odpovědnost a filantropie

3. místo v České ceně za PR 2018

Získali jsme 3. místo v České ceně za PR 2018 s projektem Vermikompostéry do škol aneb Žížaláci ve vermikompostéru v kategorii Společenská odpovědnost a filantropie od Asociace Public Relations Agentur.

Projekt jsme v letošním roce mohli realizovat díky spolupráci s úžasnou společností Plastia CZ.
Velký dík patří všem 15 školám, které si k sobě do školy vzali vermikompostér a díky němu se žáci a žákyně učili koloběh bioodpadu, využití přírodního hnojiva, který z něho vzniká, učení biologie, přírodopisu a chemie v praxi!
No je toho mnoho, co projekt přinesl.
Díky vám všem a děkujeme Asociace Public Relations Agentur - APRA za nominaci a ocenění.
VIDEO z projektu k vidění zde.

Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!