3. místo v České ceně za PR 2018

Ocenění projektu Žížaláci ve vermikompostéru v kategorii Společenská odpovědnost a filantropie

3. místo v České ceně za PR 2018

Získali jsme 3. místo v České ceně za PR 2018 s projektem Vermikompostéry do škol aneb Žížaláci ve vermikompostéru v kategorii Společenská odpovědnost a filantropie od Asociace Public Relations Agentur.

Projekt jsme v letošním roce mohli realizovat díky spolupráci s úžasnou společností Plastia CZ.
Velký dík patří všem 15 školám, které si k sobě do školy vzali vermikompostér a díky němu se žáci a žákyně učili koloběh bioodpadu, využití přírodního hnojiva, který z něho vzniká, učení biologie, přírodopisu a chemie v praxi!
No je toho mnoho, co projekt přinesl.
Díky vám všem a děkujeme Asociace Public Relations Agentur - APRA za nominaci a ocenění.
VIDEO z projektu k vidění zde.

Vloženo Od

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se