Zapojené školy

Za úspěchem Ekoškol stojí nasazení mnoha lidí: žáků, učitelů, rodičů, ředitelů škol.Podívejte se, kde všude u nás pracují na Ekoškole.

Nabízíme vám přehled škol zapojených do programu. Po kliknutí na ikonu vybrané školky se vám zobrazí kontaktní údaje. Prostřednictvím těchto informací se můžete vzájemně spojit a sdílet své zkušenosti, nápady a případně se i navštívit. Filtry lze upravovat, tedy na mapě najdete školy, mentory, konzultanty a krajské koordinátory.
Mapa byla zpracována na platformě Mapotic.

Pro všechny podrobné informace, které hledáte, klikněte na ikonu a budete přesměrování na detail.