Využijte pro výstavu letošní Kampaň obyčejného hrdinství

Udělejte výstavu jako lákadlo, nebo závěrečnou akci letošní kampaně.

Zapojte se s námi do letošní Kampaně obyčejného hrdinství

• Promyslete si, zda výstavu uspořádáte předem jako lákadlo, nebo po Kampani jako závěrečnou oslavnou akci letošní Kampaně obyčejného hrdinství.
  • Podívejte se na výzvy pro letošní Kampaň obyčejného hrdinství a promyslete si a zjistěte (např. dotazníkem nebo hlasováním) o které bude největší zájem. Vyberte si týden své Kampaně (mezi 4. 4. a 8. 5.).
  • Promyslete si, jak budete o výzvách informovat, nebo jak budete plnění výzev dokumentovat, abyste měli materiál pro výstavu. Přemýšlejte o fotografiích, obrázcích, videích, článcích a pod.
  • Promyslete, jak seznámíte veřejnost s Kampaní a jak je zkusíte přesvědčit, aby se do Kampaně zapojili s vámi. Ukažte tak, jak jednoduché může být začít s první změnou - a přidat tak svůj díl k velkému dopadu.

Zjistěte:

kdo má zájem se na přípravě a uskutečnění výstavy podílet. Oslovte nejen Ekotým, ale i děti a rodiče a další dospělé z komunity, kteří mají o téma zájem.

Přidejte se do Ekoškoly