Podpoříme dobrou věc

Dobro je nakažlivé. Když každý najde a podpoří dobrou věc kolem sebe, hned bude více pozitivních změn. Darovat můžete nejen peníze, ale i kus svého času a schopností. Správně si vyberte, co podpoříte.

Podpoříme dobrou věc a chráníme životní prostředí

Darovat můžete nejen peníze, ale i kus svého času

Zlepšete svět kolem sebe, podpořte dobré myšlenky, projekty nebo přímo něco napište či zorganizujte! Vyberte si projekt nebo aktivitu z možností níže a podpořte ji finančně nebo dobrovolnicky. I takhle se můžete podílet na ochraně životního prostředí.

Jak na to?

Rozhodněte se pro způsob podpory a zda pomoc uskutečníte společně ve skupině nebo individuálně. Promyslete, jak nebo čím chcete přispět.

Možnosti jak pomoci:

Konkrétní typy s odkazy najdete v tomto dokumentu.

Zapojte další lidí do této kampaně

Zadejte pravidelný finanční příspěvek ekoprojektu/ekoorganizaci

Pošlete jednorázový finanční příspěvek ekoorganizaci/ekoprojektu

Zorganizujte akci na zlepšení životního prostředí nebo na šíření osvěty

Věnujte se dobrovolnictví

Podepište petici pro životní prostředí

Vytvořte ekočlánek/video

Jak to dělají v Ekoškole: Vylepšete zastavku autobudu jako v MŠ a ZŠ Povrly

Dejte o sobě vědět:

Informujte o možnostech pomoci vaše okolí: spolužáky, rodiče, veřejnost. Uspořádejte happening nebo kampaň na podporu vybraného projektu.

Co splněním výzvy zjistíme?

Kolik z nás podpořilo projekt, který prospívá životnímu prostředí, případně, kolik hodin jsme věnovali dobrovolnické práci pro něco dobrého.

Přidejte se do Ekoškoly