Online hry pro školy

Připravili jsme pro vaše žáky alternativu k počítačovým hrám bez ducha. V našich hrách se nejen pobaví, ale také se mnoho naučí. Vyzkoušejte je!

Příručka pro žáky

Obsah: Interaktivní příručka pro členy Ekotýmu. S pomocí průvodce Garbyho mohou ekoškoláci naplňovat všechny kroky programu Ekoškola bez velké pomoci dospělých. Příručka umožňuje vkládat data a tisknout různé materiály, jako Plán činností či články do novin. Součástí příručky je i tzv. Ekostěna, která funguje na podobném principu jako facebook.

Zahrajte si na: www.ekoprirucka.cz

Agentem ve službách Země

Obsah: Online hra pro žáky, která je provede 4 tématy programu Ekoškola (Voda, odpady, energie a šetrný spotřebitel). Hráči pomáhají tajnému agentovi řešit zapeklité logické i znalostní úkoly, a tak postupně zlepšují prostředí v jeho světě.

Zahrajte si na: www.ekohra.cz