On-line přihlášení

Přidejte se. Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn.

Pokud se zapojením váháte, přihlaste se zdarma na seminář „Ekoškola v kostce“, ukážeme Vám jak Ekoškola funguje a co přináší dětem i škole.

Jak se přihlásit?

1. Stáhněte si a nechejte podepsat vedením školy povinný Souhlas vedení školy s realizací programu na škole.
  2. Vyplňte online přihlašovací formulář.

3. Přihlášení je vázáno na úhradu účastnického poplatku. (informace o poplatcích níže).
  4. Po přijaté platbě vám zašleme balíček s veškerými materiály pro realizaci programu (podrobné informace, příručky).
  5. Pro zapojení do programu je nezbytná účast alespoň jednoho učitele na úvodním semináři Seznamte se s Ekoškolou nebo osobní konzultace

Informace k přihlášení mateřských škol naleznete ZDE.

Poplatky na školní rok

Přihlášení do programu je vázáno na účastnický poplatek, který slouží k registraci do mezinárodního programu Ekoškola. Platí se vždy na začátku školního roku, fakturu vám automaticky zašleme na email, který uvedete při registraci do programu. Při přihlášení v druhé polovině školního roku, bude platba krácena či řešena individuálně.

První rok v programu:

• 1900,- Kč = nová základní, střední škola

Další roky v programu:

• 900,- Kč = základní, střední škola (samostatný subjekt).
  • 700,- Kč = mateřská škola či SŠ, která je součástí již zapojené Ekoškoly (pod ZŠ) - celkem škola jako subjekt platí 1600,- Kč

Díky podpoře našich partnerů máte na základě registrace vše ostatní v programu zdarma.

Zapojení do programu je dlouhodobé, přihlášku do programu není nutné každoročně obnovovat. Účast v programu lze ukončit písemným odhlášením.

Hledáme další partnery, aby nám pomohli změny, které Ekoškola přináší, dále prohlubovat a rozšiřovat. Hledáme další konzultanty, kteří pomohou učitelům a žákům změny ve školách zavádět. Hledáme odborníky pro spolupráci na odborných tématech Ekoškoly. Můžete – li pomoci, prosím kontaktujte nás.