Minulé kampaně

Podívejte se, jak dopadly Kampaně OBYČEJNÉHO HRDINSTVÍ v minulých letech.

Kampaň OBYČEJNÉHO HRDINSTVÍ, aneb co bylo, to bylo.

První ročník kampaně proběhl v dubnu 2019. Byl to takový pokus, hra pro naše Ekoškoly. Ukázalo se však, že tento typ akce má velký potenciál. Hned v tomto roce se do kampaně podařilo zapojit více než 16 500 lidí. V roce 2020 kampaň ovlivnila epidemie koronaviru a distanční výuka, i přes to se počet zapojených škol zvýšil. Co bude v dalších letech, bude záležet možná i na Vás.

Důležité je říci, že kampaň se neustále vyvíjí. Každý rok se jí snažíme posunout, zlepšit a zvýšit její dopad. Pořád ji však bereme jako hru, která má dát dětem a dospělým šanci se zamyslet, překonat a možná i podniknout kroky, které zlepší životní prostředí dál, než jsou zdi jejich domácnosti.

Přidejte se do Ekoškoly