Konzultace

Po mailu, telefonicky, osobně u vás ve škole. Zajímá nás, co vás trápí. Pomůžeme vám nastavit Ekoškolu ve vaší škole, aby přinášela radost a výsledky.

Úvodní konzultace

Je učená pro nově zapojenou školu. Koordinátoři programu Ekoškola nebo naši konzultanti si s vámi domluví termín návštěvy a přijedou přímo na vaší školu. Poradí vám, jak začít, a ukáží vám, jak pracovat se všemi materiály.

Osobní konzultace

Pokud si nevíte s něčím rady, řešíte problém, potřebujete podporu či ujištění, že jdete správnou cestou, nabízíme vám naši návštěvu a konzultaci přímo ve vaší škole.
Přihlásit se můžete rychle a snadno ZDE. Nevíte-li si rady, můžete psát na e-mail: marie.servitova@terezanet.cz

Učitelé - mentoři

Pokud potřebujete poradit nebo hledáte inspiraci od zkušených kolegů, obraťte se na naše učitele – mentory. Mentoři jsou zkušení koordinátoři z Ekoškol, kteří prošli ročním tréninkem a jsou připraveni vám odborně pomoci. Každý z nich pro vás připravil konkrétní nabídku služeb

Učitele - Mentory pro Ekoškolky hledejte na webu Ekoškolek