Konzultace

Po mailu, telefonicky, osobně u vás ve škole. Zajímá nás, co vás trápí. Pomůžeme vám nastavit Ekoškolu ve vaší škole, aby přinášela radost a výsledky.

Myslíme si, že pravidelná možnost sdílet, ptát se, potkat se, hledat odpovědi a cesty ... může přinést Vám koordinátorům Ekoškol větší pocit bezpečí, jistoty a podpory. Pocit, že v tom nejste sami.
A tak jsme se rozhodli, že vám dáme možnost tohle zažít.

Každý měsíc se s námi můžete potkat online během našich konzultačních hodin a můžete se zeptat na cokoliv, co vás k realizaci programu Ekoškola napadne.

A žádný dotaz není malý dotaz... Každý dotaz je důležitý a může pomoct najít odpověď a cestu nejen vám, ale i někomu dalšímu, kdo řeší to samé.

Můžete mít, pokud budete chtít, až 10 konzultací za rok!

Jak to funguje?

Každé první pondělí a úterý v měsíci mezi 15:00 a 17:00 budeme pro vás online a vy se můžete připojit a individuálně probrat, co budete potřebovat. Na termín, kterého se budete chtít zúčastnit, vyplníte jen krátkou přihlášku, abychom věděli, co vás trápí a na co chcete získat odpověď. Počet těchto konzultací, kterých se můžete zúčastnit, je pro každou školu neomezen. Tyto online konzultace nahrazují dosavadní jednu konzultaci osobní.

Chci se přihlásit

Na koho můžete těšit?

Na online konzultacích se vám budou věnovat:
- lidé z národní kanceláře Ekoškoly,
- mentoři a mentorky Ekoškoly,
- vyučující s bohatou zkušeností z pedagogické a Ekoškolí praxe.

Další konzultace

Další konzultace nad rámec pravidelných měsíčních online konzultací si může každá škola objednat kdykoliv v průběhu roku.
Cena každé další konzultace je:
- 1 200,- za osobní konzultaci ve škole
- 600,- za online konzultaci