Konzultace

Po mailu, telefonicky, osobně u vás ve škole. Zajímá nás, co vás trápí. Pomůžeme vám nastavit Ekoškolu ve vaší škole, aby přinášela radost a výsledky.

Úvodní konzultace

Je učená pro nově zapojenou školu. Koordinátoři programu Ekoškola nebo naši konzultanti si s vámi domluví termín návštěvy a přijedou přímo na vaší školu. Poradí vám, jak začít, a ukáží vám, jak pracovat se všemi materiály.

Osobní konzultace

Pokud si nevíte s něčím rady, řešíte problém, potřebujete podporu či ujištění, že jdete správnou cestou, nabízíme vám naši návštěvu a konzultaci přímo ve vaší škole.
Přihlásit se můžete rychle a snadno ZDE. Nevíte-li si rady, můžete psát na e-mail: marie.servitova@terezanet.cz

Učitelé - mentoři

Pokud potřebujete poradit nebo hledáte inspiraci od zkušených kolegů, obraťte se na naše učitele – mentory. Mentoři jsou zkušení koordinátoři z Ekoškol, kteří prošli ročním tréninkem a jsou připraveni vám odborně pomoci. Každý z nich pro vás připravil konkrétní nabídku služeb

Učitele - Mentory pro Ekoškolky hledejte na webu Ekoškolek

 

Přidejte se do Ekoškoly

Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn!

Chci se zapojit!

Odebírejte náš newsletter!


Vy ještě neodebíráte náš newsletter? To hlavní vám přijde každá měsíc přímo do vašich emailových schránek! Učitelé, rodiče, zapojené školy, nezapojené školy přihlaste se a dostávejte svoji pravidelnou dávku inspirace!

Přihlásit se