KAMPAŇ OH

Zlepši sebe a pomoz tím zlepšit i tento svět!

Kampaň OBYČEJNÉHO HRDINSTVÍ aneb od malých činů k velkým dopadům

Chcete zlepšovat životní prostředí a nevíte jak? Je to jednoduché!

Vyzkoušejte naše výzvy a zapojte se do Kampaně obyčejného hrdinství.

Jak o Kampani přemýšlíme a jaká je její podstata najdete pod záložkou Proč se zapojit.

Kampaň nabízí:

• Účastníkům: jednoduché a konkrétní aktivity, jak zmírnit svůj osobní dopad na životní prostředí.

• Týmům: tréninkový prostor, kde si vyzkouší, jak komunikovat a motivovat své okolí k udržitelnějšímu způsobu života.

Kampaní získáte:

• komunitu podobně smýšlejících lidí

• čísla, která vám ukáží váš možný dopad na životní prostředí

• materiály, které vám pomohou zapojit známé a přátele

• příležitost zlepšit životní prostředí

Další ročník kampaně probehne v dubnu 2023

Kampaň můžete uspořádat i jen pro sebe kdykoliv během roku, využijte materiály z posledního ročníku.

Více informací, nabídku a popis výzev najdete pod záložkou Aktuální kampaň,

Přihláška na nový ročník se otevře v březnu 2023

• Seznamte s posledním ročníkem Kampanět žák, kolegy i rodiče. Využijte leták s popisem výzev.
  • Leták ke stažení zde.
  • Další propagační materiály najdete v záložce Ke stažení.
  • Potřebujete si ujasnit význam a dopad jednotlivých výzev a načerpat další informace, jak Kampaň připravit a pořádat?
  • Pusťte si záznam webináře Jak na Kampaň obyčejného hrdinství.

Kampaň umožňuje vytvářet naději pro budoucnost. Ukazuje zapojeným týmům i jednotlivým účastníkům, že je důležité začít zlepšovat svět u sebe, ale nesmí tam přestat.

Kampaň obyčejného hrdinství 2021 probíhá v rámci projektu EKOŠKOLA a OCHRANA KLIMATU – Od individualismu k občanské participaci, který je podpořen Nadací OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací.

Přidejte se do Ekoškoly