Chci zapojit školu

Přidejte se. Zapojte sebe nebo svou školu do celosvětové sítě změn.

Pokud se zapojením váháte, přihlaste se na seminář zdarma „Seznamte se s Ekoškolou“. Na něm do detailu zjistíte, jak Ekoškola funguje a co vše vám může zapojení do ní přinést.

Pro přihlášení vaší školy do programu Ekoškola je potřeba splnit některá pravidla. Tady je postup, jak na to:

Jak se přihlásit?

1. Vyplňte online přihlašovací formulář.
  2. Stáhněte si a nechejte podepsat vedením školy povinný Souhlas vedení školy s realizací programu na škole, který naskenujete a pošlete na katerina.skopkova@terezanet.cz.
  3. Souhlas stáhnete ZDE.
  4. Vyčkejte na potvrzující email o úspěšném přihlášení a následnou fakturu k uhrazení poplatku a uhraďte poplatek. Přihlášení je vázáno na úhradu účastnického poplatku. (informace o poplatcích níže).
  5. Po přijaté platbě vám zašleme balíček s veškerými materiály pro realizaci programu (podrobné informace, příručky).
  6. Pro zapojení do programu je nezbytná účast alespoň jednoho učitele na úvodním semináři Seznamte se s Ekoškolou nebo osobní konzultace.
  7. Pro osobní konzultaci nám napište.

Poplatky na celý školní rok

Platí se vždy na začátku školního roku, fakturu vám automaticky zašleme na email, který uvedete při registraci do programu.

První rok v programu:

• 1900,- Kč = nová základní, střední škola (samostatný subjekt)

Další roky v programu:

• 900,- Kč = základní, střední škola (samostatný subjekt)
  • 700,- Kč = mateřská škola, která je součástí již zapojené Ekoškoly (pod ZŠ) - celkem škola jako subjekt platí 1600,- Kč

Výše poplatků a přihlášení pro mateřské školy naleznete ZDE.

Ceny zahrnují registraci do mezinárodní sítě Ekoškol. Veškerá další účast v programu, včetně seminářů, konzultací, auditu pro zisk mezinárodního titulu Ekoškola atd. je díky naším partnerům a podporovatelům zdarma.

Zapojení do programu je dlouhodobé, přihlášku do programu není nutné každoročně obnovovat. Účast v programu lze ukončit písemným odhlášením.

Hledáme další partnery, aby nám pomohli změny, které Ekoškola přináší, dále prohlubovat a rozšiřovat. Hledáme další konzultanty, kteří pomohou učitelům a žákům změny ve školách zavádět. Hledáme odborníky pro spolupráci na odborných tématech Ekoškoly. Můžete – li pomoci, prosím kontaktujte nás.