Certifikace škol

Všechny Ekoškoly v ČR mají od roku 2020 možnost získat tři stupně mezinárodního ocenění.

Certifikace, aneb i malé kroky se počítají

Všechny Ekoškoly v ČR mají možnost získat tři stupně mezinárodního ocenění. Jedná se ocenění za projití Bronzové cesty, Stříbrné cesty a ocenění nejvyšší za projití Zelené cesty = získání Zelené vlajky.

Podrobný popis jednotlivých cest  a způsobu certifikace najdete zde.

Je na vás, kterou cestou se vydáte. Vaší volbou je také to, kolik času na každé cestě strávíte, i to, zda a jak rychle dosáhnete Zelené vlajky.

Na cestě Ekoškolou vás provedou kritéria: Pro MŠ ke stažení zde, pro ZŠ a SŠ ke stažení zde.

Staňte se Ekoškolou

Přidejte se do Ekoškoly